+90 212 234 24 15
Sosyal Medya Hesaplarımız

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Hakkımızda

Hakkımızda

italyadatipegitimi.com olarak merkezi İstanbul’da olup ve aynı zamanda Milano’da ofisi bulunan sadece İtalya’ da Üniversite Eğitimi üzerine hizmet veren bir eğitim danışmanlık şirketi olan Pisa Edu, bünyesinde faaliyet göstermekteyiz

2012’den bu yana bir çok eğitim ajansı için İtalya’da yerel danışmanlık hizmeti sağlayan Pisa Edu artık İstanbul’da kendi bünyesinde faaliyet göstermekte olup her yıl 200’den fazla öğrencinin kaydını İtalya’nın seçkin üniversitelerine yapmaktadır. Roma, Milano, Torino, Bologna, Napoli, Venedik, Genova, Pavia ve Perugia’da bulunan çalışma arkadaşlarımız ile yerelde resmi işlemler için danışmanlık hizmeti, barındırma gibi öğrencilerin ihtiyacı olan tüm konularda bütün bir yıl boyunca hizmet vermektedir.

Hizmetlerimiz

  • Hazırlık Kursları
  • Başvuru İşlemleri
  • Deneme Sınavları
  • Kaynak Kitaplar

İtalya'da Tıp Eğitimi

İtalya’da Tıp Eğitimi hakkında hazırlık aşaması, İtalyan üniversitelerine başvuru öncesi ve sonrası süreçte yapılması gerekenler ve eğitim hayatı boyunca ihtiyacınız olanlarla ilgili bütün içerikleri bu sitede bulabileceksiniz.

Üniversite ve başvuru, kayıt, konsolosluk işlemleri, eğitim vizesi işlemleri, öğrenci İtalya’ya ulaştığında yurtdışı havalimanı karşılama, sim kart, ulaşım kartı ve banka kartı çıkarılması, yerelde resmi işlemler için danışmanlık hizmeti, barınma gibi öğrencilerin ihtiyacı olan tüm konularda hizmet vermekteyiz.

italyadatipegitimi.com olarak son derece titiz çalışan bir ekibe sahibiz.

Ekibimiz İtalya’da eğitim tecrübesine sahip, alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. Öğrencilerimizin memnuniyeti birinci önceliğimiz olduğundan bütün süreç sorunsuz bir şekilde işlemektedir.

Referanslar

Şimdiye dek yüzlerce öğrencimiz İtalya’da Tıp Eğitimi bolumlerinden kabul almış ve öğrenim hayatlarına devam etmektedirler.

Bizden hizmet alan veli ve öğrencilerimizin memnuniyet oranı oldukça yüksektir.

Sitemizsosyal medya hesaplarımız ve referanslar kısmından hakkımızda kısmındaki yorumları inceleyebilirsiniz.

Neden İtalya'da Tıp Eğitimi?
İtalya’da sunulan tıp eğitimin içeriği Avrupa Birliği standartlarına uygundur. Dolayısıyla tüm Avrupa ülkelerinde ve Türkiye’de diploma geçerliliği bulunmaktadır. İtalya’da tıp eğitimi veren üniversitelerinin çoğu devlet üniversitesidir ve düşük harçlar ile eğitim vermektedirler.
İtalya'da Tıp Eğitimi Ne Kadar Sürüyor?
İtalya'da Tıp Eğitimi Türkiye'de olduğu gibi 360 kredi olup toplam 6 yıl sürmektedir. Ülkemizde tıp bölümünü kazanmak oldukça yoğun tempolu çalışma gerektiren bir süreç olmasina rağmen İtalya’da Tıp Eğitimi’ni kazanmak ise ülkemize göre daha kolaydır.

İtalyada Tıp Eğitimi, İtalya’da bulunan devlet ve özel üniversitelerle birlikte çalışmakta ve öğrencileri bu üniversitelere giriş sınavlarına kayıtlarını yapmaktadır. IMAT (İtalya’da Tıp) Hazırlık Kurslarımız hakkında detaylı bilgi almak, başvuru ve kayıt işlemleri hizmetlerini öğrenmek için +90 212 234 24 15 ve +90 532 292 92 37 numaralarıdan bizi arayabilir veya info@italyadatipegitimi.com ‘a mail atabilirsiniz.

Bize yazın!
1
Hemen yazın
Merhaba, İtalyada Tıp Eğitimi hakkında öğrencilerimize İtalya'da danışmanlık Sağlıyoruz.