+90 212 234 24 15
Sosyal Medya Hesaplarımız

Hazırlık Kitapları

Anasayfa » Hazırlık Kitapları

IMAT Hazırlık Kitapları

İtalya’da Tıp, Diş Hekimliği gibi sağlık ile ilgili temel bölümlerde eğitim almak isteyen öğrencilerin girmesi gereken IMAT Sınavı aşağıdaki alanlardan 5 şıklı ve 60 sorudan oluşmaktadır. IMAT Hazırlık Kitapları ile bu sınavı daha iyi bir şekilde hazırlanabilirsiniz.

 • Mantık
 • Genel kültür
 • Biyoloji
 • Kimya
 • Fizik
 • Matematik

Öğrencilerin IMAT Sınavına iyi bir şekilde hazırlanabilmesi için bazı IMAT Hazırlık Kitaplarına ihtiyaç duymaktadır. IMAT Sınavı sadece İtalya içersinde düzenlenen bir sınav olduğu için bu alanda IMAT Hazırlık Kitaplarına Türkiye’de temin etmek pek mümkün değildir. Pisa Edu olarak öğrencilerimiz IMAT Sınavına en iyi bir şekilde hazırlanmaları, bol bol soru çözmeleri ve sınav müfredatında yer alan konu eksiklerini sağlıklı bir şekilde tamamlamaları için bu IMAT Hazırlık Kitaplarını İtalya’dan temin ediyoruz.

Pisa Edu olarak danışmanlık yaptıklarımız öğrencilerimize Mantık, Genel Kültür, Biyoloji, Kimya, Fizik ve Matematik alanlarında basılı halde toplam 15 adet IMAT Hazırlık Kitabını tamamen ücretsiz bir şekilde sunmaktayız. Ayrıca basılı kitaplarımız dışında 40’a yakın IMAT kitaplarımızıda pdf halinde öğrencilerimizle paylaşmaktayız. Eğer öğrencilerimiz verilen hazırlık kitaplarını erken bitirir ve yeniden IMAT Hazırlık Kitapları ve Soru Bankaları talep ederse farklı kitaplarda temin ederek öğrencilerimize vermekteyiz.

Bunun yanında IMAT Hazırlık Kursu’na katılım sağlayan her öğrencimize 3 adet IMAT Hazırlık Kitabı verilmektedir. Öğrencilerimize takviye olarak 2 adet  IMAT Deneme Sınavları da yapılmaktadır.

Sizlerde IMAT Hazırlık Kitaplarından faydalanmak için aşağıda yer alan formu doldurabilirsiniz.

IMAT Hazırlık Kitapları İstek Formu

  İtalyada Tıp Eğitimi, İtalya’da bulunan devlet ve özel üniversitelerle birlikte çalışmakta ve öğrencileri bu üniversitelere giriş sınavlarına kayıtlarını yapmaktadır. IMAT (İtalya’da Tıp) Hazırlık Kurslarımız hakkında detaylı bilgi almak, başvuru ve kayıt işlemleri hizmetlerini öğrenmek için +90 212 234 24 15 ve +90 532 292 92 37 numaralarıdan bizi arayabilir veya info@italyadatipegitimi.com ‘a mail atabilirsiniz.

  Bize yazın!
  1
  Hemen yazın
  Merhaba, İtalyada Tıp Eğitimi hakkında öğrencilerimize İtalya'da danışmanlık Sağlıyoruz.