+90 212 234 24 15
Sosyal Medya Hesaplarımız

Tanıtım Videosu

Anasayfa » Tanıtım Videosu
Tanıtım Videomuz

Uzman ve tecrübeli eğitim kadromuz ile İstanbul’da düzenlediğimiz IMAT Hazırlık Kurslarımız ile İtalya’da Tıp ve Diş Hekimliği Okumak isteyen öğrencilerimiz IMAT Sınavına hazırlamaktayız. IMAT Hazırlık kurslarımız hakkında detaylı bilgi almak için Tanıtım Videosu nu izeleyebilirsiniz.

IMAT Hazırlık Kursu Müfredatı

  • Mantık ve Matematik Dersleri
  • Biyoloji
  • Kimya
  • Fizik
  • Genel Kültür
  • Deneme

Öğrencilerimiz için özel olarak hazırlanmış olan IMAT Hazırlık Kursu’muzda hedefimiz, öğrencilerimizin akademik başarılarına katkı sağlamak ve onları IMAT Sınavına hazırlamaktır.

Pisa Edu Farkıyla IMAT Sınavına Hazırlık Kursu

2012 yılından günümüze dek onlarca öğrenciyi İtalya’da Tıp Fakültelerine yerleştirdik. Bizden hizmet alan veli ve öğrencilerimizin memnuniyet oranı oldukça yüksektir. Sosyal medya hesaplarımız ve sitemizdeki referanslar kısmından hakkımızdaki yorumları  veya Tanıtım Videosu nu inceleyebilirsiniz.

İtalyada Tıp Eğitimi, İtalya’da bulunan devlet ve özel üniversitelerle birlikte çalışmakta ve öğrencileri bu üniversitelere giriş sınavlarına kayıtlarını yapmaktadır. IMAT (İtalya’da Tıp) Hazırlık Kurslarımız hakkında detaylı bilgi almak, başvuru ve kayıt işlemleri hizmetlerini öğrenmek için +90 212 234 24 15 ve +90 532 292 92 37 numaralarıdan bizi arayabilir veya info@italyadatipegitimi.com ‘a mail atabilirsiniz.

Bize yazın!
1
Hemen yazın
Merhaba, İtalyada Tıp Eğitimi hakkında öğrencilerimize İtalya'da danışmanlık Sağlıyoruz.