+90 212 234 24 15
Sosyal Medya Hesaplarımız

halen yanımızdalar

20 Ocak 2020
783 kez görüntülendi
halen yanımızdalar
default image
Hasan Baran
Veli
halen yanımızdalar

Oğlumun İtalya’da tıp okumak istemesi üzerine internetten yaptığım araştırmada Pisa’nın “İtalya’da Tıp Okumak”konusundaki Danışmanlık Sitesi ilgimi çekti ve hemen randevu istedim.

Randevuya ilk görüşme ve bilgi almaya gitmemize rağmen, görüşmemiz esnasında edindiğim izlenim, samimiyetleri, güler yüzleri, dürüstlükleri, tecrübeleri, iyi niyetleri idi. Her şeyden önce öğrencilerine kardeşleri, aileleri gibi bakmaları ve onlara İtalya’da ki tüm öğrenim hayatları boyunca sahip çıkmaları nedeniyle güvendim ve aynı gün anlaşma imzaladım.

Çünkü benim için önemli olan, danışmanlık hizmetlerinin yanında, oğlumun İtalya’da herhangi bir ihtiyacı anında arayıp yardım isteyebileceğimiz güvenebileceğimiz insanlardı. Aynı zamanda çıktığımız bu yolda oğlumun daima yanında olacaklarını özellikle ifade etmeleri ve verdikleri örneklerle bu güveni bana vermeleriydi. Bu görüşlerim, aldığımız hizmetle birlikte daha da pekişti.

Sınava hazırlık için onlardan temin ettiğimiz kitaplar ve soru bankaları çok faydalı oldu. Sınav heyecanını birlikte yaşadık. Sınav yapılacak yerde sınav öncesi ve sonrasında tüm öğrencilerin yanında oldular, onlara sahip çıktılar, yardıma ihtiyacı olanlara yardımcı oldular, problemlerini çözdüler. Oğlum sınavı kazandı ve hep birlikte çok sevindik.

Oğlum için her konuda en iyisi ve en güvenlisi ne olacaksa bizi bilgilendirdiler ve yönlendirdiler.
Sınav öncesi ve sonrası işlemler, okul seçimi, sınav kaydı, konsolosluk işlemleri, burs başvuruları, vize işlemleri, okul kayıt işlemleri, tüm süreli işlemler, yurtdışındaki işlemler, kalınacak yer ve daha birçok vb. Tüm resmi başvuru işlemlerinde, Pisa’dan oğlum için danışmanlık hizmeti aldığım için çok memnunum ve herkese de tavsiye ediyorum.

Her zaman sorularımıza yanıt verip, her ihtiyacımızda daima yardımcı ve yanımızda oldular ve olmaya da devam ediyorlar.
Başta Süleyman bey olmak üzere, Kazım bey ve diğer tüm ekip arkadaşlarına çok teşekkür ediyorum.
Başarılarının devamını diliyorum.

5/5 Stars.

Bize yazın!
1
Hemen yazın
Merhaba, İtalyada Tıp Eğitimi hakkında öğrencilerimize İtalya'da danışmanlık Sağlıyoruz.