+90 212 234 24 15
Sosyal Medya Hesaplarımız

Milano-Bicocca Üniversitesi Tıp Fakültesi Ücreti

11 Ocak 2020
1.352 kez görüntülendi

Milano-Bicocca Üniversitesi Tıp Fakültesi Ücreti

Milano-Bicocca Üniversitesi Tıp Fakültesi Ücreti, öğrencilerin okumuş oldukları bölüme ve ailelerinin sahip oldukları maddi koşullara göre değişmektedir. Bazı özel durumlara sahip olan ve Milano-Bicocca tarafından başarılı görülen öğrenciler okul ücretinden kısmen veya muaf olabilme şansına sahiptirler.

Milano-Bicocca Üniversitesinde Tıp Eğitimi alan öğrenciler üniversite tarafından kademeli şekilde belirlenen ücretleri ödemektedirler.

2019/2020 akademik yılı için belirlenen Milano-Bicocca Tıp Eğitimi Ücreti, öğrencilerin ailelerinin sahip olmuş oldukları maddi duruma ve öğrencilerin başarı duruma göre değişmekle beraber yıllık 156 ila 2401 Euro arasında değişmektedir

Okul kayıt ücretini zamanında ödeyemeyen öğrenciler kayıt hakkında vazgeçmiş sayılırlar ve kayıtları okul tarafından silinir.

2019/2020 Dönemi Taksit Dönemleri

  • 1.Taksit: 30 Eylül 2019
  • 2.Taksit: 17 Ocak 2020
  • 3.Taksit: 15 Mayıs 2020

Kimler Okul Ücretinden Muaf Olabilir?

  • İtalyan Hükümetinden burs almaya hak kazanan öğrenciler
  • Akademik yeterliliğe sahip olsalar bile İtalya yasalarında belirlenen sınırlarda% 66 veya daha fazla engelli öğrenciler

Milano-Bicocca Tıp Eğitimi Ücreti’nden kısmen veya tamamen muaf olabilmektedirler.

Gerekli Evrak Listesi

Milano-Bicocca Üniversitesi Tıp Fakültesi Ücreti’nde indirim sağlamak için gerekli olan evrak listesini öğrenmek için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Başvuru İşlemleri

Pisa Eğitim bünyesinde danışmanlık yaptıklarımız öğrencilerimizin burs ve okul ücretinden indirim sağlanabilmesi için gerekli başvuruları öğrencilerimiz adına yapmaktayız. Burs ve okul başvuru işlemlerini bizim aracılığımızla gerçekleştirmek isterseniz bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Bize yazın!
1
Hemen yazın
Merhaba, İtalyada Tıp Eğitimi hakkında öğrencilerimize İtalya'da danışmanlık Sağlıyoruz.