+90 212 234 24 15
Sosyal Medya Hesaplarımız

IMAT Sınavı Çıkmış Soruları

15 Ocak 2020
7.902 kez görüntülendi

IMAT Sınavı Çıkmış Soruları

IMAT Sınavı, İtalya’da İngilizce Tıp ve Dişçilik bölümlerinde eğitim almak isteyen öğrencilerin girmesi gereken, İtalyan Yüksek Öğretim Araştırma Bakanlığı (MIUR) ve Cambridge Assessment tarafından ortak olarak düzenlen bir sınav türüdür. IMAT Her yıl Eylül ayında 34 farklı sınav merkezinde gerçekleştirilir. Sınavına başvuru yapan aday öğrenciler 2018 yılında beri isterlerse İstanbul’da da girebilmektedirler.

İtalya’da İngilizce Tıp ve Dişçilik bölümlerinde eğitim almak isteyen öğrenciler dilerlerse 2011 yılında itibaren IMAT Sınavı Çıkmış Sorularına göz gezdirerek sınav hakkında fikir sahibi olabilirler.

Her yıl İtalyan Eğitim Bakanlığı tarafında yayınlanan IMAT Sınavı Çıkmış Sorularına aşağıdaki formu doldurarak erişebilirsiniz.

IMAT Deneme Sınavları

IMAT Deneme Sınavılarımız bizlerden kurumsal danışmanlık hizmeti alan öğrencilerimiz için tamamen ücretsiz şekilde sunulmaktadır.

Her hafta pazar günü ofisimizde danışmanlık hizmeti sunduğumuz öğrencilerimize IMAT Deneme Sınavı yapmaktayız. IMAT Sınavının gerçekleştirileceği Eylül ayına kadar toplam 25 IMAT Deneme Sınavı yapmayı planlamaktayız.

Geçmişten Günümüze IMAT Sınavı Çıkmış Soruları

IMAT Sınavı Çıkmış Soruları İstek Formu

  İtalyada Tıp Eğitimi, İtalya’da bulunan devlet ve özel üniversitelerle birlikte çalışmakta ve öğrencileri bu üniversitelere giriş sınavlarına kayıtlarını yapmaktadır. IMAT (İtalya’da Tıp) Hazırlık Kurslarımız hakkında detaylı bilgi almak, başvuru ve kayıt işlemleri hizmetlerini öğrenmek için +90 212 234 24 15 ve +90 532 292 92 37 numaralarıdan bizi arayabilir veya info@italyadatipegitimi.com ‘a mail atabilirsiniz.

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZIN

  Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

  Bize yazın!
  1
  Hemen yazın
  Merhaba, İtalyada Tıp Eğitimi hakkında öğrencilerimize İtalya'da danışmanlık Sağlıyoruz.